Přeskočit na navigaci

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
990,- Kč
Pronájem malé kanceláře 7,7 m2 v centru města Uherského Hradiště
Pronájem malé kanceláře v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kancelář o výměře 7,7 m2 v 1. patře kancelářské budovy. Prostory jsou díky malým rozměrům a nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků.  V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy.  V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou.  Na společné chodbě jsou volné ještě i další kanceláře. V případě zájmu o větší prostory je možno pronajmout více kanceláří vedle sebe.  Energetická náročnost G - štítek nedodán.
Sleva
Náhled
1 250,- Kč
Pronájem malé kanceláře 10 m2 v centru města Uherského Hradiště
Pronájem malé kanceláře v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kancelář o výměře 10 m2 v 1. patře kancelářské budovy. Prostory jsou díky malým rozměrům a nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků. V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy. V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou. Na společné chodbě jsou volné ještě i další kanceláře. V případě zájmu o větší prostory je možno pronajmout více kanceláří vedle sebe.
NovinkaTip
Náhled
3 000,- Kč
Pronájem kanceláře 24 m2 v přízemí v centru Uherského Hradiště
Pronájem kanceláře v přízemí kancelářské budovy v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kancelář o výměře 24 m2 (1.500,-Kč/m2) v přízemí. Prostory jsou díky malým rozměrům a nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků.  V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy.  V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou. K dispozici od 9/2018 Energetická náročnost G - štítek nedodán.
NovinkaTip
Náhled
3 600,- Kč
Pronájem kanceláří v centru Uherského Hradiště o ploše 36m2
Pronájem kanceláře v 1. patře kancelářské budovy v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kanceláře o výměře 36 m2. Prostory jsou díky nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků.  V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy.  V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou. Energetická náročnost G - štítek nedodán.
NovinkaTip
Náhled
6 700,- Kč
Pronájem bytu 1+kk 28m2, náměstí Svobody, Kunovice
Pronájem bytu 1+kk na Náměstí Svobody v centru města Kunovice. Jednotka má výměru 28 m2, je vybavena kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, lednicí a koupelnou se sprchovým koutem a přípojkou na pračku. Celý bytový dům se nachází na atraktivním místě přímo na náměstí Svobody. Všechny důležité instituce a obchody jsou v docházkové vzdálenosti. Hlavní výhody: - Všechny energie (elektřina, voda, TUV, teplo) jsou samostatně měřené - Zdarma připojení k Internetu - Televizní rozvody - Zabezpečovačka s připojením na pult centrální ochrany - Velmi nízké náklady na energie díky vysokému stupni tepelné izolace objektu (zateplení stěn, trojitá izolační skla) - Úklid společných prostor v ceně. - Možnost pronájmu vlastního parkovacího místa ve dvoře K dispozici od 1.1.2019 Energetická náročnost G - štítek nedodán.
NovinkaTip
Náhled
8 000,- Kč
Pronájem kvelbeného sklepa vhodného pro vinárnu na Náměstí Svobody v Kunovicích
Nemovitost Multifunkčního objektu se nachází na Náměstí Svobody v Kunovicích. Jedná se o nový zděný pětipodlažní objekt. Celá budova je velmi kvalitně zateplena, připojena na všechny inženýrské sítě. Suterénní prostory jsou řešeny jako slovácký klenutý vinný sklep s posezením pro cca 40 lidí, barem, kuchyní, WC pro personál a WC pro hosty. Navíc je k dispozici příruční sklad. Celý prostor suterénu má plochu 105 m2. Celý prostor obsahuje vlastní bojler. Zkolaudováno jako prostory pro vinárnu s možností vaření teplých jídel. Suterénní prostory mají vlastní měření všech energií (elektřina, voda, teplo). Prostory jsou napojeny na pult centrální ochrany s vlastním kódováním, které umožňuje nezávislý přístup do pronajatých prostor v kteroukoliv hodinu. K dispozici je zdarma Internet, televizní rozvod a strukturovaná kabeláž do všech místností v suterénu (možnost použití restauračního systému). Za budovou se ve dvoře nachází parkoviště s možností pronájmu vlastních parkovacích míst. Prostory jsou vhodné na vinotéku s možností posezení a ochutnávky, jako vinárna nebo stylová presentační místnost. Cena je bez energií a služeb, ty se kalkulují podle skutečně spotřebovaného množství. Záloha je stanovena na 3.000,-Kč/měs. Energetická náročnost G - štítek nedodán.
NovinkaTip

INF Real Estate, s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 572 55 10 20, E-mail: real@inf-real.cz