Přeskočit na navigaci

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
990,- Kč
Pronájem malé kanceláře 7,7 m2 v centru města Uherského Hradiště
Pronájem malé kanceláře v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kancelář o výměře 7,7 m2 v 1. patře kancelářské budovy. Prostory jsou díky malým rozměrům a nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků.  V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy.  V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou.  Na společné chodbě jsou volné ještě i další kanceláře. V případě zájmu o větší prostory je možno pronajmout více kanceláří vedle sebe.  Energetická náročnost G - štítek nedodán.
Sleva
Náhled
1 250,- Kč
Pronájem malé kanceláře 10 m2 v centru města Uherského Hradiště
Pronájem malé kanceláře v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kancelář o výměře 10 m2 v 1. patře kancelářské budovy. Prostory jsou díky malým rozměrům a nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků. V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy. V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou. Na společné chodbě jsou volné ještě i další kanceláře. V případě zájmu o větší prostory je možno pronajmout více kanceláří vedle sebe.
NovinkaTip
Náhled
3 600,- Kč
Pronájem kanceláří v centru Uherského Hradiště o ploše 36m2
Pronájem kanceláře v 1. patře kancelářské budovy v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kanceláře o výměře 36 m2. Prostory jsou díky nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků.  V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy.  V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou. Energetická náročnost G - štítek nedodán.
NovinkaTip
Náhled
7 900,- Kč
Pronájem bytu 1+1 31m2 v centru Uherského Hradiště
Nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku velikosti 1+1 ve 2. nadzemním podlaží Multifunkčního objektu Šestka v centru Uherského Hradiště. Jedná se o ubytovací jednotku s o výměře 31 m2. Prostory je možno taktéž využít jako kancelář. Hlavní výhody: - Všechny energie (elektřina, voda, TUV, teplo) jsou samostatně měřené - Zdarma připojení k Internetu optickým kabelem - Televizní rozvody, s možností přikoupení kabelové televize UPC. - Velmi nízké náklady na energie díky vysokému stupni tepelné izolace objektu (zateplení stěn, trojitá izolační skla, venkovní rolety proti horku - Klimatizace - Výtah - Úklid společných prostor v ceně. - Možnost pronájmu vlastního parkovacího místa v podzemních garážích (přístup výtahem až do bytu) K dispozici od 1.10.2019
Náhled
8 900,- Kč
Pronájem obchodních prostor 41m2 na pěší zóně v ulici Josefa Stancla Uherské Hradiště
Pronájem obchodních prostor (možno využít i jako kanceláře) v přízemí na pěší zóně na ulici Josefa Stancla, v Uherském Hradišti. Jedná se o prostory, ve kterých sídlila pobočka pojišťovny Kooperativa. Celý prostor má výměru 41 m2, má přímý vstup z atria.  Výhody:  - Všechny energie a služby jsou samostatně měřeny - V prostorách jsou rozvody strukturované kabeláže, připojení k Internetu zdarma - Anténní rozvody - Klimatizace - Kazetové podhledy - Nově zrekonstruováno - Možnost využití venkovního atria - Vlastní WC - Vlastní kuchyňka - Příruční sklad zdarma. Prostory jsou vhodné pro advokátní, notářské kanceláře, prodejny, kadeřnictví, kosmetiku, nehtový design apod. Energetická náročnost G - štítek nedodán.
NovinkaTip
Náhled
13 500,- Kč
Pronájem bytu 3+kk 60m2 v centru Uherského Hradiště
Nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku velikosti 3+kk v Multifunkčním objektu Šestka v centru Uherského Hradiště. Jedná se o ubytovací jednotku v II.NP o výměře 60 m2, s balkonem, zařízenou kuchyní a koupelnou. K dispozici od 1.9.2019.     Hlavní výhody: - Všechny energie (elektřina, voda, TUV, teplo) jsou samostatně měřené - Zdarma připojení k Internetu Wi-Fi nebo kabelem, celá budova připojena optickým kabelem - Televizní rozvody, s možností přikoupení kabelové televize UPC. - Velmi nízké náklady na energie díky vysokému stupni tepelné izolace objektu (zateplení stěn, trojitá izolační skla, venkovní rolety proti horku - Klimatizace - Výtah - Úklid společných prostor v ceně. - Možnost pronájmu vyhrazeného parkovacího místa v podzemních garážích (přístup výtahem až do bytu) Energetická náročnost G - štítek nedodán.
NovinkaTip

INF Real Estate, s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 572 55 10 20, E-mail: real@inf-real.cz