Přeskočit na navigaci

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
8 000,- Kč
Pronájem kvelbeného sklepa vhodného pro vinárnu na Náměstí Svobody v Kunovicích
Nemovitost Multifunkčního objektu se nachází na Náměstí Svobody v Kunovicích. Jedná se o nový zděný pětipodlažní objekt. Celá budova je velmi kvalitně zateplena, připojena na všechny inženýrské sítě. Suterénní prostory jsou řešeny jako slovácký klenutý vinný sklep s posezením pro cca 40 lidí, barem, kuchyní, WC pro personál a WC pro hosty. Navíc je k dispozici příruční sklad. Celý prostor suterénu má plochu 105 m2. Celý prostor obsahuje vlastní bojler. Zkolaudováno jako prostory pro vinárnu s možností vaření teplých jídel. Suterénní prostory mají vlastní měření všech energií (elektřina, voda, teplo). Prostory jsou napojeny na pult centrální ochrany s vlastním kódováním, které umožňuje nezávislý přístup do pronajatých prostor v kteroukoliv hodinu. K dispozici je zdarma Internet, televizní rozvod a strukturovaná kabeláž do všech místností v suterénu (možnost použití restauračního systému). Za budovou se ve dvoře nachází parkoviště s možností pronájmu vlastních parkovacích míst. Prostory jsou vhodné na vinotéku s možností posezení a ochutnávky, jako vinárna nebo stylová presentační místnost. Cena je bez energií a služeb, ty se kalkulují podle skutečně spotřebovaného množství. Záloha je stanovena na 3.000,-Kč/měs. Energetická náročnost G - štítek nedodán.
Náhled
8 600,- Kč
Pronájem bytu 1+kk 27m2, náměstí Svobody, Kunovice (UJ2)
Pronájem ubytovací jednotky 1+kk na Náměstí Svobody v centru města Kunovice. Jednotka má výměru 27 m2, je vybavena kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, lednicí a koupelnou se sprchovým koutem a přípojkou na pračku. Celý bytový dům se nachází na atraktivním místě přímo na náměstí Svobody. Všechny důležité instituce a obchody jsou v docházkové vzdálenosti. V jednotce je instalovaná nová plovoucí podlaha. Hlavní výhody: - Všechny energie (elektřina, voda, TUV, teplo) jsou samostatně měřené - Zdarma připojení k Internetu - Televizní rozvody - Zabezpečovačka s připojením na pult centrální ochrany - Velmi nízké náklady na energie díky vysokému stupni tepelné izolace objektu (zateplení stěn, trojitá izolační skla) - Úklid společných prostor v ceně. - Možnost pronájmu vlastního parkovacího místa ve dvoře K dispozici IHNED. Energetická náročnost G - štítek nedodán.
NovinkaTip
Náhled
12 000,- Kč
Pronájem obchodních prostor 50m2 na pěší zóně s výlohou do atria Uherské Hradiště
Pronájem obchodních prostor (možno využít i jako kanceláře) v přízemí na pěší zóně na ulici Josefa Stancla, v Uherském Hradišti. Jedná se o prostory vhodné např. pro kadeřnictví (jsou zde připraveny rozvody vody a elektřiny pro připojení mycích pultů). Prostory mají výlohu do atria s možností letního venkovního posezení pro zákazníky. Výhody:  - Všechny energie a služby jsou samostatně měřeny - V prostorách jsou rozvody strukturované kabeláže, připojení k Internetu zdarma - Anténní rozvody - Klimatizace - Kazetové podhledy - Nově zrekonstruováno - Možnost využití venkovního atria - Vlastní WC - Vlastní kuchyňka - Příruční sklad zdarma. Prostory jsou vhodné pro advokátní, notářské kanceláře, prodejny, kadeřnictví, kosmetiku, nehtový design apod. Energetická náročnost C - úsporná.
NovinkaTip
Náhled
12 233,- Kč
Pronájem kanceláře 63 m2 v 1. patře v centru Uherského Hradiště
Pronájem kanceláře v 1. patře nově zrekonstruované kancelářské budovy v centru města Uherského Hradiště - ulice Stojanova. Jedná se o prostor s podlahovou plochou 63 m², který je rozdělen do dvou místností vybavené klimatizací včetně trojitých izolačních oken se zabudovanou kuchyňskou linkou a jedné místnosti s částečně sníženým stropem vhodnou pro sklad nebo archiv a WC s koupelnou. Prostor má vlastní měřidlo tepla, vody a elektřiny. K dispozici je připojení k internetu zdarma a dále jsou prostory napojené na pult centrální ochrany. Uvedená cena je bez záloh na energie a služby, které činí 3.000 Kč/měs. Prostory jsou volné k pronájmu ihned. Více informací na telefonu nebo emailu. Prohlídky možné po předchozí telefonické domluvě. Výhody: - Všechny energie jsou měřené - Objekt je nově zrekonstruovaný a velmi kvalitně zateplený (nízké náklady na vytápění) - Objekt je napojen na pult centrální ochrany - V ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy.  V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou. K dispozici ihned Energetická náročnost C - Úsporná
NovinkaTip

INF Real Estate, s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 572 55 10 20, E-mail: real@inf-real.cz