Přeskočit na navigaci

Stojanova 478, Uherské Hradiště

Úvod

Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti vlakového nádraží v Uherském Hradišti a sousedí s Okresní správou sociálního zabezpečení. V třípodlažním objektu jsou výhradně nebytové prostory.

Historie

Historie domu začíná v roce 1928, kdy byl v objektu umístěn sklad pohonných hmot. Po válce, v roce 1945 se objekt dočkal první výraznější rekonstrukce. Od té doby až do roku 2005 budova sloužila pro potřeby odborových organizací. Důvodem k další opravě byly povodně roku 1997, které suterén budovy značně narušily. V té době byla budova nově vybavena, mimo jiné, moderní, automaticky řízenou kotelnou. V roce 2005 dům koupila a opravila společnost INF. za účelem pronájmu a komerčního využití. Budova je v současné době vybavena, mimo jiné, centrálním plynovým vytápěním, všichni uživatelé mají k dispozici bezplatný internet.

Dispozice objektu

Třípodlažní budova, určená výhradně ke komerčnímu využití (kanceláře, menší prostory pro podnikání). V objektu se nachází celkem 14 jednotek, které tvoří malé kanceláře od výměry 9 m2 po větší prostory o ploše zhruba 40 m2. Díky rozličným rozměrům využívaných prostor je možné nastavení velmi příznivých cen za pronájem. Budova se nachází zhruba 200 metrů od centra Uherského Hradiště.

Výhody objektu

Výhodná poloha nedaleko centra města, velký výběr prostorů k využití, příznivé nájmy (vhodné i pro začínající firmy a živnostníky). Prostory jsou díky svým malým rozměrům vhodné např. pro zaparkování zahraničních firem, které jednou za delší období potřebujete navštívit.

INF Real Estate, s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 572 55 10 20, E-mail: real@inf-real.cz