Přeskočit na navigaci

Naše domy

Kunovice 1691

Náměstí Svobody 1691, KUNOVICE

INZERCE
POPIS
Uherské Hradiště, Stojanova 478

Stojanova 478, UH. HRADIŠTĚ


INZERCE
POPIS
Uherské Hradiště, Josefa Stancla 151

Josefa Stancla 151, UH. HRADIŠTĚ

INZERCE
POPIS
Uherské Hradiště, Hradební

Hradební - ve výstavbě, UH. HRADIŠTĚ

INZERCE
POPIS

Dům je situovaný na centrálním náměstí Svobody v Kunovicích. Objekt se nenachází přímo u rušné hlavní komunikace, ale stojí mírně stranou, v klidnější zóně.
Suterén „ukrývá“ atraktivní kvelbené sklepy, jejichž vzhled evokuje atmosféru tradičních Slováckých vinných sklípků. Prostor je proto ideální pro využití jako vinný sklep, vinotéka, útulná restaurace, či podobné zařízení. Je vybaven kompletním zázemím, které je pro tyto prostory potřeba. Přízemí budovy je využito jako prodejna. V dalších třech patrech se nachází deset ubytovacích jednotek v rozměru 23 m2 – 85 m2.

Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti vlakového nádraží v Uherském Hradišti a sousedí s Okresní správou sociálního zabezpečení. V třípodlažním objektu jsou výhradně nebytové prostory.

Třípodlažní budova se nachází na pěší zóně v ulici Josefa Stancla v historickém centru Uherského Hradiště. Objekt je určen výhradně ke komerčnímu využití. Celkem je k dispozici 8 nebytových prostor o rozloze 50 až 200 m2. Objekt je využitý jako obchodní prostory a kanceláře.

Aktuálně realizovaná výstavba v Hradební ulici, v těsné blízkosti centra Uherského Hradiště. Dokončení se plánuje na podzim roku 2015. Soubor měšťanských domů, kopíruje původní zástavbu někdejšího měšťanského pivovaru.
Objekt bude po dokončení vybaven velkým podzemním i venkovním parkovištěm. Po dokončení prací vznikne vzhledné atrium mezi Klubem kultury a novým objektem. V přízemí vzniknou větší komerční prostory, vhodné například pro prodejnu, v horních třech patrech pak bude pět ubytovacích jednotek o podlahové ploše 30 m2 – 70 m2.

INF Real Estate, s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 572 55 10 20, E-mail: real@inf-real.cz