Přeskočit na navigaci

Náměstí Svobody 1691, Kunovice

Úvod

Dům je situovaný na centrálním náměstí Svobody v Kunovicích. Objekt se nenachází přímo u rušné hlavní komunikace, ale stojí mírně stranou, v klidnější zóně. Suterén „ukrývá“ atraktivní kvelbené sklepy, jejichž vzhled evokuje atmosféru tradičních Slováckých vinných sklípků. Prostor je proto ideální pro využití jako vinný sklep, vinotéka, útulná restaurace, či podobné zařízení. Je vybaven kompletním zázemím, které je pro tyto prostory potřeba. Přízemí budovy je využito jako prodejna. V dalších třech patrech se nachází deset ubytovacích jednotek v rozměru 23 m2 – 85 m2.

Historie

Stavba započala v roce 1992. Původní investor se však dostal do finančních problémů, zkrachoval a stavba zůstala 15 let nedokončená ve fázi hrubé stavby. Řadu let tak zůstala v tomto neutěšeném stavu. Až v roce 2011 dům koupila společnost INF a ihned se začalo pracovat na komplexní opravě objektu. Ten byl po náročné a důsledné rekonstrukci v roce 2011 zkolaudován. Od té doby je objekt využit nájemníky. Nešetřili jsme na důsledném a kvalitním zateplení budovy, použili jsme maximální tepelné izolace nejvyšší kvality. Dům je vybaven trojitými izolačními okny, které jsou zárukou stabilních teplot v místnostech, ale také mimořádně dobře eliminují veškeré venkovní ruchy.

Dispozice objektu

Suterén: kvelbený sklep (100 m2) – prostor připomínající původní Slovácké sklípky, je zkolaudován jako restaurační prostor, je možné jej využít i jako vinotéku či pro podobný účel. Součástí jsou menší sklady, praktická kuchyň a sociální zařízení – zvlášť pro personál a zvlášť pro hosty. Prostory mají potřebné hygienické certifikáty pro vaření, výrobu a podávání jídel.
Přízemí: obchodní prostory pro individuální využití (100 m2). Přední část je projektována jako prodejna běžného zboží. V zadní části se nachází kancelář, sprcha, WC pro personál a šatna. Druhé, třetí a čtvrté nadzemní podlaží: ubytovací jednotky o velikosti 1+kk a 2+kk. Jednotky mají celkovou užitnou plochu od cca 23 m2 – 85 m2.
Další vybavení: K budově náleží parkoviště ve dvoře. Tento prostor je opatřen vlastní bránou, která se na noc automaticky zavírá a ráno opět otevírá. Budova je napojena na ústřední topení, všechny jednotky mají vlastní odpočtové zařízení elektřiny, studené a teplé vody a spotřebovaného tepla. Samozřejmostí je rozvod TV, připojení na internet v objektu je zdarma.

Výhody objektu

Ekonomicky úsporné ubytování. Výhodná poloha v bezprostřední blízkosti centra města, v okruhu cca 100 metrů od objektu se nachází informační centrum, pošta, obchod, městský úřad, restaurace, zastávka autobusů. Samostatný dvůr s parkovištěm, dispozičně oddělený od hlavního silničního tahu a okolních ulic. Bezplatný internet. V ceně pronájmu je komplexní správa nemovitosti od spol. INF Real Estate, s.r.o.

INF Real Estate, s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 572 55 10 20, E-mail: real@inf-real.cz