Přeskočit na navigaci

Josefa Stancla 151, Uherské Hradiště

Úvod

Třípodlažní budova se nachází na pěší zóně v ulici Josefa Stancla v historickém centru Uherského Hradiště. Objekt je určen výhradně ke komerčnímu využití. Celkem je k dispozici 8 nebytových prostor o rozloze 50 až 200 m2. Objekt je využitý jako obchodní prostory a kanceláře.

Historie

Historická budova, postavená na přelomu 19. a 20. století. V době svého vzniku sloužila jako pekárna rodiny Čápů. Po 2. světové válce přešel objekt pod správu tehdejšího národního podniku Restaurace a jídelny. Unikátem objektu byla obří pec na pečivo, tyčící se do výše celé budovy. Po roce 1989 byla budova využívána jako sklad a opět připadla původním majitelům, rodině Čápově. V roce 2001 objekt odkoupila společnost INF a o rok později začala kompletní rekonstrukce. Objekt byl opraven v podstatě od základů.

Dispozice objektu

V přízemí se nachází obchodní prostory, další dvě podlaží jsou využity jako kanceláře. Budova je zateplena a opatřena zvukově a tepelně izolačními okny, vybavena strukturovanou kabeláží, centrálním vytápěním a veškerým dalším potřebným technickým zařízením. Nechybí TV rozvody, internet je v objektu zdarma. Některé jednotky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, další sociální zařízení je společné. Ve vnitřním atriu se nachází dvůr, který je v současné době nevyužitý.

Výhody objektu

Kompletně opravená budova se nachází v historickém centru města, jen pár metrů od centra města – Masarykova náměstí. V blízkosti objektu se tak nachází restaurace, lékárna, městský úřad a kompletní zázemí potřebné pro fungování firem.

INF Real Estate, s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 572 55 10 20, E-mail: real@inf-real.cz