Přeskočit na navigaci

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
990,- Kč
Pronájem malé kanceláře 7,7 m2 v centru města Uherského Hradiště
Pronájem malé kanceláře v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kancelář o výměře 7,7 m2 v 1. patře kancelářské budovy. Prostory jsou díky malým rozměrům a nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků.  V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy.  V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou.  Na společné chodbě jsou volné ještě i další kanceláře. V případě zájmu o větší prostory je možno pronajmout více kanceláří vedle sebe.  Energetická náročnost G - štítek nedodán.
Sleva
Náhled
1 250,- Kč
Pronájem malé kanceláře 10 m2 v centru města Uherského Hradiště
Pronájem malé kanceláře v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kancelář o výměře 10 m2 v 1. patře kancelářské budovy. Prostory jsou díky malým rozměrům a nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků. V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy. V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou. Na společné chodbě jsou volné ještě i další kanceláře. V případě zájmu o větší prostory je možno pronajmout více kanceláří vedle sebe.
NovinkaTip
Náhled
3 600,- Kč
Pronájem kanceláří v centru Uherského Hradiště o ploše 36m2
Pronájem kanceláře v 1. patře kancelářské budovy v centru města Uherského Hradiště. Jedná se o kanceláře o výměře 36 m2. Prostory jsou díky nízké ceně vhodné pro začínající firmy, živnostníky, popřípadě pro zaparkované firmy zahraničních vlastníků.  V objektu je: - centrální vytápění - sociální zařízení společné pro 4 kanceláře nacházející se na společné chodbě - objekt je napojen na pult centrální ochrany - v ceně je zdarma připojení k Internetu, včetně možnosti pronájmu poštovního serveru, WEBového serveru a dalších IT služeb pro začínající firmy.  V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou. Energetická náročnost G - štítek nedodán.
NovinkaTip

INF Real Estate, s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 572 55 10 20, E-mail: real@inf-real.cz